سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨
سایت های مرتبط
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 233391
 بازدید امروز : 110
 کل بازدید : 626945
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2344
اوقات شرعی بشاگرد
اخبار > برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم در بشاگرد


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم در بشاگرد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش بشاگرد، جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد در اجرای بخشنامه اداره کل در خصوص انتخاب معلمان نمونه منطقه و به هدف هماهنگی و برنامه ریزی جهت گرامیداشت هفته مقام معلم با حضور رئیس آموزش و پرورش و اعضای ستاد برگزار شد.

روشن ضمیر رئیس آموزش و پرورش بشاگرد با اشاره به مقام و جایگاه رفیع معلم، از اعضای ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت هفته مقام معلم خواست: اجرای برنامه ها متناسب با شأن و مقام و منزلت فرهنگیان، و با برنامه ریزی دقیق و به طور شایسته انجام پذیرد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مرتضی مطهری و روز معلم خواستار پیشنهادات و راهکارهای مناسب جهت گرامیداشت هفته معلم شد و به هماهنگی، همفکری و همکاری کلیه اعضا و مجموعه آموزش و پرورش در برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تر برنامه های گرامیداشت هفته مقام معلم، بررسی مستندات و اعمال امتیازات و پرهیز از هرگونه اعمال نظر شخصی تأکید کرد.

در ادامه جلسه، بهمن جعفری دبیر ستاد گرامیداشت هفته مقام معلم ضمن قرائت و تشریح شیوه نامه مربوط خواستار همکاری اعضای ستاد و کلیه کارشناسان اداره جهت بر گزاری هرچه بهتر و شایسته تر برنامه های گرامیداشت هفته مقام معلم شد.

 منبع: پایگاه اطلاع رسانی  مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد


١٢:٠٥ - 1398/01/27    /    شماره : ٤٩٣٨    /    تعداد نمایش : ٧١خروج