در حال بارگذاری ...
 • راه های ارتباطی پنج روستای سیل زده بشاگرد هنوز مسدود است

  منتخب میناب در مجلس یازدهم گفت: راه های ارتباطی 5 روستا در منطقه بشاگرد استان هرمزگان پس از گذشت چندین روز از وقوع سیل هنوز مسدود است و 2 روستا در جاسک نیز به طور 100درصد تخریب شده است.

  حسین رئیسی منتخب مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس یازدهم در گفت وگو با خبرنگار ما، با اشاره به خسارات ناشی از سیل در استان هرمزگان گفت: پس از گذشت چندین روز از وقوع سیل هنوز ارتباط 5 روستا در منطقه بشاگرد با مناطق اطراف قطع است.

  وی افزود: رساندن غذای گرم به مردم این مناطق از اولویت و ضروریات برای مردم است و البته بالگردهای نیروی دریایی سپاه کمک هایی را به مردم این روستاها داشته اند.

  منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم اظهار داشت: نیروهای مسلح از همان ابتدای وقوع سیل در هرمزگان در کنار مردم بودند و پس از سیل نیز همچنان کمک هایی را به مردم این مناطق دارند. 

  رئیسی خاطرنشان کرد: در جاسک 2 روستا براساس سیل به طور 100درصد تخریب شده اند و یکی از نگرانی های ساکنان این 2 روستای تخریب شده جانمایی مناسب برای روستاها است تا مناطق امنی برای اسکان ساکنان آن ها انتخاب شود.

  وی افزود: در میناب نیز اگرچه خانه ها بر اثر سیل خسارات جدی ندیدند اما به دلیل ورود آب به منازل مردم وسایل آنها خراب شده و خساراتی از این جهت به مردم وارد شده است.

  منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم در پایان گفت: مهم ترین خواسته مردم میناب لایروبی رودخانه ها و احداث سیل بند در کنار رودخانه است تا در بارندگی های اخیر آب وارد شهر و واحدهای مسکونی مردم نشود.