در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح نسیم همدلی و مواسات در بشاگرد

  مرحله نخست توزیع کمک های مؤمنانه در بشاگرد با توزیع ‎۵۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح نسیم همدلی و مواسات انجام شد و قرار است در مراحل بعدی ۳ هزار خانواده تحت پوشش این پویش قرار گیرند.

  به گزارش خبرنگار ما، با گسترش موج شیوع ویروس کرونا در استان هرمزگان، گروه های جهادی و مردمی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و فرمایش ایشان در خصوص مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به اقشار نیازمند پای کار آمده اند و با تهیه و توزیع اقلام معیشتی سعی در کمک به نیازمندان استان دارند. 

  فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بشاگرد در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: در راستای تحقق تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری در سخنرانی تلویزیونی روز نیمه شعبان با هدف به صحنه آوردن کمک های مردمی برای حمایت از خانواده های نیازمند و صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا، رزمایش سراسری «کمک مومنانه» توسط حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج، خیرین، معتمدین شهر و روستا همزمان با میلاد خجسته و نورانی امام زمان (عج) آغاز شده است.

  ‎سرهنگ پاسدار محمود سلیمانی اظهار داشت: در همین زمینه 500 بسته غذایی به ارزش 125 میلیون تومان توسط قرارگاه مرکزی مواسات و همدلی شهرستان،دفتر امام جمعه شهرستان، کمیته امداد، هلال احمر، حوزه های مقاومت و پایگاه بسیج جمع آوری و بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

  ‎وی افزود: این بسته ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، تن ماهی، کنسرو، قند، چای و مایع دستشویی است.

  ‎فرمانده سپاه بشاگرد با بیان اینکه قبل از آغاز ماه مبارک رمضان این بسته ها بین نیازمندان توزیع شد افزود: در آستانه ماه پرفضیلت رمضان، ماه انفاق و کمک به مستمندان از تمامی خیرین و نهادهای مردم نهاد خواستاریم که پایگاه های بسیج را در این امر خداپسندانه یاری دهند.

  ‎سلیمانی با اشاره به همدلی و مشارکت همه جانبه در کنار محرومان و نیازمندان جامعه هستیم تا شرایط بحرانی کرونا آسیبی به آنان وارد نکند، گفت: تمام پایگاه های بسیج بشاگرد در این زمینه فعال شده اند.

  ‎محمود سلیمانی تصریح کرد: این کمک ها در سه مرحله و تا پایان ماه مبارک رمضان بین 3 هزار خانوار شناسایی شده توزیع شود.

  ‎فرمانده سپاه ناحیه بشاگرد در پایان ضمن قدردانی از جامعه پزشکی شهرستان در مبارزه با ویروس کرونا گفت: مردم همیشه در صحنه شهرستان بشاگرد بلافاصله بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در قالب طرح کمک های مؤمنانه پویش مردمی خوبی را در سطح شهرستان با محوریت سپاه ناحیه بشاگرد تشکیل داده اند.