در حال بارگذاری ...
 • بسته های معیشتی در روستاهای سخت گذر بشاگرد توزیع شد

  بسته های معیشتی به همت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روستاهای سخت گذر بشاگرد در شرق استان هرمزگان توزیع شد.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام این خبر اظهار داشت: بسته های معیشتی توسط دو فروند بالگرد میان مردم روستاهای آخران، تومان احمد و گاوکش بشاگرد که مسیر دسترسی به آنها سخت است، توزیع گردید.

  دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری بیان داشت: بسته های معیشتی برای هر خانوار شامل مواد پروتئینی از جمله گوشت و مرغ، روغن، کنسرو، اقلام بهداشتی، حبوبات و برخی کالاهای دیگر است.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با اجرای رزمایش مواسات و همدلی۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان بندرعباس، جاسک، عسلویه، بوشهر، چابهار، ساری، رشت ، بندرلنگه ، شیراز و تهران توزیع می شود.

  دریادار تنگسیری تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه ۱۰ قرارگاه زیر مجموعه قرارگاه مرکزی را راه اندازی کرده که کمک مردمی و خیران را جمع آوری و توزیع می کنند.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: کمک به اقشار مختلف مردم و خدمت رسانی به جامعه همواره اولویت نخست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در این راستا نیز در حد امکانات خود، مشغول خدمت رسانی به مردم هستیم.

  وی خاطرنشان کرد: باتوجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان تلاش می کنیم تمام ظرفیت های سپاه و بسیج را سازماندهی کنیم تا بسته های معیشتی و بهداشتی پس از تهیه و آماده سازی به ترتیب اولویت توزیع شود.

  شهرستان بشاگرد در ۳۰۰ کیلومتری شرق بشاگرد مرکز استان هرمزگان واقع شده و از جمله مناطق محروم و کم برخوردار این استان است.