در حال بارگذاری ...
 • ۳۱۵ کیلومتر راههای بشاگرد احداث و بهسازی می شود

  استاندار هرمزگان با تاکید بر توسعه راه های روستایی،گفت: امسال ۳۱۵ کیلومتر راه روستایی در شهرستان بشاگرد احداث، بهسازی و آسفالت می شود.

  فریدون همتی در بخشی از صحبتهای خود در کارگروه امور زیربنایی هرمزگان اظهار داشت: بازگشایی ۱۸۰ کیلومتر از راه مواصلاتی منطقه زیرکوه تا پشتکوه در شهرستان بشاگرد و اتصال این دو منطقه به یکدیگر از طریق این راه، از جمله دیگر برنامه ها برای توسعه راه های روستایی در این منطقه است.

  وی افزود: احداث راه نیازی اساسی برای توسعه این منطقه می باشد و برای ایجاد راه های مناسب در این شهرستان تمرکز و برنامه ریزی ویژه ای صورت گرفته است.

  استاندار هرمزگان تصریح کرد:ساخت پایه های پل رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد نیز انجام شده و تا خرداد ماه امسال این پل به صورت کامل نصب و به بهره برداری می رسد.

  همتی بیان داشت: بهسازی محور سیاهو به احمدی نیز در دستور کار است که در همین راستا ۱۵ کیلومتر از مسیر دوراهی محور بندرعباس - سیرجان به سمت سیاهو به صورت کامل آسفالت می شود.

  به گفته وی عملیات بهسازی و ساخت دو قطعه هر کدام به طول ۱۰ کیلومتر در جاده سیاهو به احمدی نیز امسال آغاز خواهد شد.

  شهرستان بشاگرد که در ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده از جمله مناطق محروم است که البته در یک دهه اخیر گام های خوبی جهت عمران و آبادانی این منطقه برداشته شده است.