در حال بارگذاری ...
 • ۱۶۰۰ بسته اقلام بهداشتی بین مناطق محروم بشاگرد توزیع شد

  قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: یک هزار و ۶۰۰ بسته اقلام بهداشتی باهدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در بین مددجویان منطقه محروم سردشت بشاگرد توزیع شد.

  جلیل تراهی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: بسته های اهداشده حاوی مواد ضدعفونی کننده، واتیکس، مایع دستشویی، مایع ظرف شویی و پودر لباسشویی بوده است.
  وی بیان داشت: همچنین علاوه بر این، تعداد ۶ هزار ماسک بهداشتی نیز بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در منطقه سردشت شهرستان بشاگرد توزیع شده است.
  قائم مقام کمیته امداد هرمزگان از ارائه آموزش های لازم جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا به جامعه هدف  خبر داد و گفت: این نهاد طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت، موارد ضروری و نکات بهداشتی لازم را به صورت پیامکی به مددجویان اطلاع رسانی می کند.
  تراهی ادامه داد: همچنین مددجویان کمیته امداد می توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق آدرس اینترنتی «e.emdad.ir» درخواست های خود را به صورت الکترونیکی ثبت نمایند و مددکاران این نهاد نیز در سریع ترین وقت نسبت به رسیدگی و پاسخگویی به درخواست های ثبت شده اقدام می نمایند.
  وی گفت: در شرایط فعلی حفظ سلامت مددجویان کمیته امداد استان هرمزگان در کنار سایر کمک های حمایتی این نهاد از اهمیتی خاصی برخوردار است.