در حال بارگذاری ...
 • مسابقات ورزشی ویژه نوروز در بشاگرد لغو شد

  رئیس ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد گفت: هرساله در ایام تعطیلات نوروز جشنواره ها و مسابقات ورزشی فراوانی در مناطق مختلف بشاگرد برگزار می شد که در ایام پیش رو برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این مسابقات لغو است.

  ابراهیم صفری پور در گفت و گو با خبرنگار ما در بشاگرد گفت: تمامی بازی های ورزشی ویژه نوروز در شهرستان بشاگرد لغو شد.

  وی افزود: به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، برگزاری تمامی مسابقات ورزشی در تمامی رشته ها در بشاگرد تا اطلاع ثانویه ممنوع است.

  رئیس ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزشی در ایام نوروز در سطح شهرستان ممنوع است و در صورت برگزاری با شخص یا نهاد برگزارکننده برخورد قانونی صورت می پذیرد.

  صفری پور اضافه کرد: هرساله در ایام تعطیلات نوروز جشنواره ها و مسابقات ورزشی فراوانی در مناطق مختلف بشاگرد برگزار می شد که در ایام پیش رو برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این مسابقات لغو است.

  وی بیان داشت: پیش از این نیز فعالیت تمامی سالن های ورزشی شهرستان بشاگرد به حالت تعلیق در آمده است.

  رئیس ورزش و جوانان شهرستان بشاگرد افزود: سالن های ورزشی دو شهر سردشت و گوهران در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار گرفته است تا در صورت شیوع بیماری و نیاز، از آن ها استفاده شود.

  صفری پور تصریح کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی جلوی برگزاری مسابقات ورزشی در روستاها را بگیرند و در صورت مشاهده به ما اطلاع دهند.

  وی گفت: از جوانان و ورزشکاران شهرستان بشاگرد درخواست می شود تا رفع کامل این بحران صبور باشند و از هر نوع تجمع و فعالیت ورزشی دسته جمعی پرهیز کنند.