در حال بارگذاری ...
 • حماسه 2 اسفند در محروم ترین نقطه ایران

  خبرنگار ما از بشاگرد خبر داد که با توجه به شرایط سخت مردم منطقه پس از وقوع سیل ماه گذشته در این منطقه اما مردم بخش های گافر و پارامون و سردشت حضور باشکوهی در انتخابات داشته اند و بسیاری از شعب اخذ رای از صبح شاهد تجمع مردم برای رای دادن بودند.

  مشارکت بالای مردم بشاگرد در انتخابات

  خبرنگار ما از بشاگرد خبر داد که با توجه به شرایط سخت مردم منطقه پس از وقوع سیل ماه گذشته در این منطقه اما مردم بخش های گافر و پارامون و سردشت حضور باشکوهی در انتخابات داشته اند و بسیاری از شعب اخذ رای از صبح شاهد تجمع مردم برای رای دادن بودند.

  همچنین بالگرد ویژه نیروی دریایی ارتش نیز برای جمع آوری آرای مردم مناطق سخت عبور نیز به پرواز درآمد تا برخی از روستاهایی که امکان انتقال سریع صندوق رای به صورت زمینی در آنها فراهم نیست نیز بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

  پرواز بالگردها بر فراز هرمزگان برای انتقال صندوق های سیار انتخابات

  سعید ناجی ظهر دیروز در گفت وگو با خبرنگار ما در بندرعباس اظهار کرد: با توجه به وجود دستگاه احراز هویت در همه شعب استان و برابر هماهنگی های ستاد نهاد کشور و موافقت شورای نگهبان، ضرورتی برای ثبت اثر انگشت رای دهندگان نمی باشد.

   وی با اشاره به انتقال صندوق های سیار با بالگرد در استان، گفت: تاکنون چهار سورت پرواز به منظور جابجایی شعب سیار در منطقه بشاگرد صورت گرفته و دو بالگرد نیز در شهرستان های ابوموسی و بندرلنگه در حال انتقال شعب است.

  ناجی با بیان اینکه مردم بار دیگر حماسه ای بزرگ خواهند آفرید، خاطرنشان کرد: مردم استان هرمزگان می توانند در 1318 شعبه اخذ رأی حضور یافته تا آراء خود را به صندوق های رأی بیندازند.وی با اشاره به انصراف تعدادی از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم ، یادآور شد: در حال حاضر 44 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان برای کسب 5 کرسی در مجلس با هم رقابت می کنند.

  رئیس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: ارتباط با تمام شعبه ها به صورت آن لاین برقرار است و تدابیر لازم برای تامین امنیت مکان برگزاری انتخابات هم اندیشه شده است.

  حضور مردم نشان دهنده پیروزی ایران اسلامی در برابر دشمنان است

  حجت الاسلام حسین غلامی عصر دیروز در گفت وگو با خبرنگار ما در بشاگرد اظهار داشت: شکوه حضور مردم را داریم می بینیم این یعنی سیلی محکم به دهان بدخواهان نظام.

  وی افزود: حضور مردم یعنی یأس دشمن و جلوه عزت و اقتدار نظام اسلامی و این یعنی رهبر ما عزیزتر از جان ماست.

  غلامی عنوان کرد: مردم همیشه پای ولایت و نظام ایستاده اند و حضور مردم نشان دهنده پیروزی ایران اسلامی در برابر دشمنان است.

  وی افزود: همه مردم به خصوص برندگان انتخابات و طرفداران آنها باید بدانند «ملت» بزرگترین برنده انتخابات است.امام جمعه شهرستان بشاگرد گفت: مردم با حضور در انتخابات دارند جشن می گیرند که لازم می دانم خدمت همه مردم ایران اسلامی تبریک عرض کنم.

  امام جمعه شهرستان بشاگرد اظهار داشت: روز انتخابات، روز نمایش الگوی مردم سالاری دینی و یأس دشمن است لذا اولین تشکر را باید از مردم داشته باشیم.

  حجت الاسلام غلامی ادامه داد: تشکر دوم از تمام نامزدهای نمایندگی و رقبا است زیرا حضور نامزدها، بزرگترین کمک به رقابت انتخاباتی است و همین حضور موجب گرم شدن فضای انتخابات و افزایش مشارکت مردم و تحقق مشارکت حداکثری بوده است.

  وی بیان کرد: منتخبان انتخابات و حامیانشان به گونه ای عمل نکنند که طرفداران سایر نامزدها احساس خسارت کنند.امام جمعه بشاگرد گفت: هم فرد و وکیل منتخب و هم حامیان و طرفدارانشان باید پیروزی و موفقیت خود را از خدا بدانند و شاکر الطاف او باشند و به درگاه الهی بیش از هر کس احساس مسؤولیت کنند.

  حجت الاسلام حسین غلامی اضافه کرد: واکنش نامزدهایی که پیروز نشده اند نیز مهم است، تبریک کاندیداهای انتخاب نشده به نامزد منتخب یک رفتار نجیبانه است به همین دلیل هم کاندیداهای غیر پیروز و هم حامیانشان باید به این رفتار اخلاقی و نجیبانه ملترم باشند.

  وی عنوان داشت: شادمانی یا ناشادمانی نباید کسی را وادار به رفتار غیر خردمندانه کند.

  حجت الاسلام غلامی در پایان افزود: منتخب مردم باید با رفتاری اخلاقی و کریمانه، با همگان مواجه شود.امام جمعه شهرستان بشاگرد ادامه داد: همه باید بدانند و بپذیرند نامزد منتخب نماینده همه مردم ایران است، وکیل منتخب با هر تعداد رأی که از سوی قانون مقبول است، نماینده همه مردم منطقه اعم از موافقان و مخالفان خود است.

  روند رأی گیری در بشاگرد به صورت عادی در حال انجام است

  احمد محمودی ظهر دیروز در گفت وگو با خبرنگار ما در بشاگرد گفت: از ساعت هشت صبح امروز ۵۵ شعبه ثابت و سیار کار اخذ آرای مردم شهرستان بشاگرد را آغاز کرده اند.

  وی افزود: گزارشات و بازدید های میدانی از شعب اخذ رای نشان دهنده حضور باشکوه مردم عزیز شهرستان بشاگرد است که حماسه ای دیگر را خلق خواهند کرد.

  فرماندار شهرستان بشاگرد اظهار داشت: همان گونه که پیش بینی شده بود شاهد حضور باشکوه و پرصلابت مردم بشاگرد پای صندوق های اخذ رأی هستیم.

  وی ادامه داد: به دلیل وضعیت خاص شهرستان بشاگرد و سیل های اخیر یک فروند بالگرد به روستاهای بخش گافر و پارامون که امکان ورود خودرو از طریق زمینی نبود اعزام شد.محمودی تصریح کرد: ۷۲۲ نفر عوامل اجرایی و نظارت کار اخذ آرا را در بشاگرد بر عهده دارند.

  فرماندار بشاگرد در پایان یادآور شد: روند رأی گیری در بشاگرد به صورت عادی در حال انجام است و  از ستاد انتخابات استان و ستاد کل نیروهای مسلح جهت همکاری تشکر و قدردانی می کنیم.