در حال بارگذاری ...
 • مشکلات راه های بشاگرد به فراموشی سپرده نشود

  خطیب جمعه بشاگرد عنوان داشت: یکی از مسائلی که با گذشت زمان نباید به فراموشی سپرده شود حل اساسی مشکل راه های ارتباطی بشاگرد است.

  به گزارش خبرنگار ما، حجت الاسلام حسین غلامی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: در حقیقت ماهیت انقلاب اسلامی به خاطر اسلامی بودن آن، ایجاد تحول در روحیه ها و انسان هاست.

  وی افزود: روحیه ایثار و گذشت، شهادت طلبی، سلحشوری، شجاعت و اقدام عاشقانه، جهادگری و پرهیز از عافیت طلبی، تکیه بر خود و اعتماد به نفس و «ما می توانیم»، تقید به شریعت و اسلام و روحیه توکل و تعبد و توسل، روحیه استکبارستیزی و مقابله ظلم و حمایت از مظلوم و...، همه و همه ناشی از این تحول انسانی است که کماکان ادامه دارد و همین موضوع راز الهام بخشی و امتداد عمق راهبردی انقلاب اسلامی است.

  خطیب جمعه شهرستان بشاگرد با اشاره به همبستگی ارتش و ملت، عظیم ترین عامل تقویت روحیه انقلاب بود، اظهار داشت: اگر ایثار و شهامت، شجاعت، صبر و استقامت شیرزنان ایران زمین نبود، خدا می دانست چه بر سر نهال نو پای انقلاب می آمد این دلاورزنان بودند که فرزندان جوان و نوجوان خود را به خط مقدم جبهه آماده می کردند.

  حجت الاسلام غلامی بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، حال و هوای دیگری نیز دارد، ۲۲ بهمن ۹۸ اربعین شهادت سردار سلیمانی است که آحاد مردم ما با یاد و نام او در این راهپیمایی شرکت می کنند.

  وی در ادامه گفت: به یاری خداوند بزرگ، راهپیمایی امسال در چهلم شهید سلیمانی، ضربه کوبنده ملت انقلابی ایران بر هیمنه دشمن خواهد بود.

  امام جمعه بشاگرد عنوان داشت: یکی از مسائلی که با گذشت زمان نباید به فراموشی سپرده شود حل اساسی مشکل راه های ارتباطی بشاگرد است که از فرماندار محترم و مسؤولان ذی ربط شهرستان می خواهیم با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود در صدد حل این مشکل باشند.

  غلامی افزود: یک تعبیری نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان داشتند برای بشاگرد که «شهر پر باران تشنه»، من می خواهم با کمک این اصطلاح و نظریه مرحوم حاج عبدالله در مورد توسعه و آبادانی بشاگرد بگویم، بشاگرد ظرفیت بالایی برای ایجاد سدهای کوچک و بزرگ دارد که اگر مسؤولان ذی ربط همت کنند و در این زمینه اقدام کنند در آینده شاهد تحول عظیمی در زمینه عمران و اشتغال و توسعه صنعت کشاورزی و گردشگری در شهرستان و شرق استان خواهیم بود لذا درخواست می کنم مسؤولان هرچه زودتر ورود کنند و بیشتر از این معطل نکنند.

  وی اظهار کرد: برای حفظ سد جگین بشاگرد هم که شده حتما در بالادست این سد چند سد دیگر احداث شود که این ادعای حقیر نیست بلکه کارشناسان این حوزه با دلیل این نظر را داده اند.

  امام جمعه بشاگرد در پایان افزود: تقدیر و تشکر می کنم از مردم نیکوکار ایران اسلامی که در سیل اخیر در کنار مردم بشاگرد بودند و همچنین از تمامی مسؤولان محترم اجرایی، نهادهای مقدس حمایتی و نظامی، از نمایندگی ولی فقیه در استان هرمزگان حضرت حجت الإسلام و المسلمین حاج آقای عبادی زاده و همسنگران خودم أئمهٔ جمعه سیریک و جاسک و مدیریت حوزه های علمیه استان  که با حضور در برخی مناطق از نزدیک در صدد حل مشکلات مردم بوده اند.