در حال بارگذاری ...
 • تحول راه های مواصلاتی بشاگرد در سال 99

  فرماندار بشاگرد گفت: سال 1399 آغاز تحول اساسی در بخش راه های شهرستان بشاگرد است.

  به گزارش خبرنگار ما، احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد در اولین روز از دهه فجر در جمع دانش آموزان ضمن تبریک این ایام گفت: یکی از تلخ ترین حوادث اخیر شهادت مدافع وطن و مدافع حرم سردار رشید اسلام سپهبد سلیمانی بود.

  وی افزود: انسجام و وحدت به وجود آمده و همچنین موشک باران شدن پایگاه عین الاسد آمریکا توسط سپاه به دستور رهبری پس از شهادت قاسم سلیمانی یکی از شیرین ترین اتفاقات سال است.

  این مسؤول در ادامه عنوان داشت: در جریان سقوط هواپیما مسافربری، نظام استکبار قصد سوءاستفاده از این موضوع را داشت اما ملت در صحنه ما از مدافعان آسمان جمهوری اسلامی حمایت کردند.

  فرماندار بشاگرد گفت: همه دشمنان و بدخواهان ما اعلام کرده بودند که ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نخواهد دید، نه تنها چهلمین سالگرد را پشت سر گذاشتیم بلکه مشغول برپایی جشن های ویژه چهل و یکمین سالگرد پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با شکوه تر از گذشته هستیم.

  محمودی با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو بیان داشت: حضور و مشارکت حداکثری در این انتخابات پازل حمایت از نظام را تکمیل خواهد کرد.

  محمودی اضافه کرد: مردم در دوم اسفندماه ثابت خواهند کرد با وجود تمام مشکلات پای نظام خود ایستاده اند و خواهند ایستاد، سالگردهای متوالی گرفته می شود تا ان شاءالله این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل شود.

  وی با اشاره به سیل اخیر در شهرستان بشاگرد گفت: مردم بشاگرد در سیل اخیر همکاری لازم را با همه دستگاه های عضو مدیریت بحران داشته اند و خدمتگذاران مردم در همه دستگاه ها هیچگونه کوتاهی نکردند و در کنار مردم خواهند بود.

  فرماندار شهرستان بشاگرد اظهار داشت: این سیل برکاتی را نیز برای مردم خواهد داشت، ان شاءالله در سال آینده شاهد تحولات اساسی در عرصه زیرساخت ها خصوصا راه خواهیم بود.

  محمودی در پایان گفت: سال 1399 آغاز تحول اساسی در بخش زیرساخت ها و راه های شهرستان بشاگرد خواهد است