در حال بارگذاری ...
 • افتتاح فاز اول پروژه انتقال آب از جگین به بشاگرد در دهه فجر

  فرماندار شهرستان بشاگرد گفت: در ایام دهه فجر فاز نخست پروژه بزرگ انتقال آب از سد جگین به بشاگرد که سالهاست مردم بشاگرد انتظار آن را می کشند، افتتاح می شود.

  به گزارش خبرنگار ما، احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به حوادث اخیر، انتخابات بسیار حساسی را پیش رو داریم.

  وی افزود: وزارت کشور به عنوان مجری قانون انتخابات باید زمینه اجرای قانون انتخابات را فراهم کند.

  فرماندار شهرستان بشاگرد گفت: یک هیات اجرایی متشکل از افرادی مؤمن، کاردان و مورد اعتماد تمامی اقشار انتخاب شده اند و زمینه اعتماد مردم را فراهم کرده ایم.

  محمودی بیان داشت: همیشه انتخابات در شهرستان بشاگرد باشکوه بوده است و اطمینان دارم این انتخابات نیز با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

  وی در ادامه افزود: امیدآفرینی و اعتمادبخشی به مردم نسبت به ثبات وضعیت آینده کشور در حوزه های مختلف از جمله اهداف مهم انتخابات و دهه فجر است.

  محمودی تصریح کرد: ۵۲ پروژه عمرانی بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در دهه فجر در سطح شهرستان بشاگرد افتتاح می شود.

  وی ادامه داد: در این ایام فاز نخست پروژه بزرگ انتقال آب از سد جگین به بشاگرد که سالهاست مردم بشاگرد انتظار آن را می کشند افتتاح می شود.

  فرماندار بشاگرد گفت: ۶۲۸ برنامه متنوع به مناسبت دهه فجر در سطح شهرستان بشاگرد اجرا می شود.

  محمودی عنوان داشت: از این تعداد ۸۵ برنامه را سپاه، ۱۲ برنامه را ورزش و جوانان، ۱۱ برنامه را فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۲۶۰ برنامه را آموزش و پرورش و ۲۶۰ برنامه را دهیاری ها در نقاط مختلف شهرستان اجرا خواهند کرد