در حال بارگذاری ...
 • جاده بشاگرد تا امشب باز می شود

  معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در حال حاضر در استان هرمزگان، راه های اصلی و فرعی که به دلیل سیلاب مسدود شده بود، باز شده است

  حیدر مطاعی در گفت و گو با خبرنگار ما درباره آخرین وضعیت جاده های هرمزگان که به دلیل سیلاب آسیب دیده اند، اظهار داشت: راه های اصلی و فرعی که به دلیل سیلاب مسدود شده بود، باز شده است.

  معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: در حال حاضر از نظر تردد خودرو در راه های اصلی و فرعی دو استان مشکلی نداریم.

  مطاعی گفت: در استان هرمزگان در راه های منتهی به منطقه بشاگرد مشکلاتی داریم که مسیرهای صعب العبور و کوهستانی است، اما به دلیل باز شدن اغلب راه های این استان، بیشتر تجهیزات و ماشین آلات راهداری به بشاگرد اعزام شده است و پیش بینی می شود تا پایان وقت امروز یا صبح فردا، مسیرهای روستای بشاگرد نیز بازگشایی شود.

  معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای یادآور شد: بابت رفع مشکلات محورهای مناطق سیل زده در کنار استفاده از ادوات و ماشین آلات راهداری، بخش خصوصی و کارگاه هایی که در آن مناطق فعال بودند، هم ماشین آلات خود را در اختیار راهداران قرار دادند و یا نسبت به باز کردن راه های مسدود خود اقدام کردند.

  وی ادامه داد: البته در حال حاضر در بسیاری از مناطق کشور برف و باران داریم و ماشین آلات راهداری در آن مناطق فعال هستند و نمی توان ماشین آلات را از آنجا به این مناطق اعزام کرد، اما با این وجود ۱۵ دستگاه ماشین آلات از استان های همجوار فارس و یزد، شامل گریدر، لودر و بولدوزر به این مناطق اعزام شد و هم اکنون کمک می کنند تا کارهای تکمیلی و بازسازی و باز کردن محورها به سرعت انجام شود