در حال بارگذاری ...
 • برق 30 روستای سیل زده بشاگرد وصل شد

  فرماندار بشاگرد گفت: برق 48 روستای این شهرستان در بخش گافر و پارامون قطع شده بود که برق 30 روستا با تلاش یگان های مدیریت بحران وصل شده است

  احمد محمودی در گفت وگو با خبرنگار ما در بندرعباس اظهار کرد: بارش های شدید باران در روزهای اخیر در مناطق شمالی شهرستان بشاگرد سبب طغیان بی سابقه همه رودخانه های فصلی این منطقه شده است.

  وی افزود: در حال حاضر به دلیل طغیان رودخانه ها، راه ارتباطی بشاگرد با بخش گافر و پارامون قطع است و امدادرسانی و آذوقه رسانی به این بخش و روستاهای آن با بالگردهای سپاه و ارتش در جریان است.

  فرماندار بشاگرد تصریح کرد: برق 48 روستای بشاگرد در اثر سیل قطع شده بود که تا امروز برق 30 روستا با تلاش یگان های مدیریت بحران وصل شده اما اتصال برق در 18 روستای باقی مانده منوط به کاهش طغیان رودخانه ها و ایجاد امکان انتقال تیرهای برق است چون تیرهای برق را سیل با خود برده است.

  محمودی با اشاره به تداوم امداد هوایی تا زمان ایجاد امکان برقراری راه های ارتباطی، اضافه کرد: 4 بالگرد در منطقه حضور دارند و به طور مستمر در حال انجام عملیات های پروازی برای انتقال آذوقه به مردم گرفتار در سیل و مأموریت های امدادی هستند