در حال بارگذاری ...
 • کمبود نیروی انسانی و نبود پزشک متخصص از اولویت های جدی در حوزه بهداشت ودرمان شهرستان است

  فرماندار بشاگرد گفت: با توجه به محرومیت های شهرستان واینکه بشاگرد جزء 31شهرتان کمتر توسعه یافته کشور است نیاز است تا مشکلات موجود در حوزه بهداشت ودرمان به صورت ویژه رسیدگی شود.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد، احمد محمودی فرماندار بشاگرد به همراه دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور و دکتر گل پیرا رئیس کل بیمارستان های کشور ودکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان بقیه الله العظم شهر سردشت در مرکز شهرستان بازدید کرد.

  ایشان باتسلیت رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم وشهادت امام حسن مجتبی وامام رضا(ع)ضمن خیرمقدم و تشکر ازحضور معاون محترم وزیر در روز تعطیل در شهرستان وهمچنین تقدیر ازپیگیری های دکتر فرشیدی رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان وهمکارانشان خواستارتامین وتجهیز تنهابیمارستان شهرستان ازلحاظ تجهیزات پزشکی وپرسنلی شدند.

  فرماندار بشاگرد گفت : در وهله اول نیروی انسانی و پزشک متخصص اطفال و داخلی و زنان و تجهیزات بیمارستانی اولویت جدی در این شهرستان می باشد و تا آنجایی که ممکن است باید مشکلات شهرستان به طور ویژه که بشاگرد یکی از ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته در کشور می باشد پیگیری شود .

  در ادامه دکتر جان بابایی بیان داشت : تمام مشکلات مطرح شده را به وزیر بهداشت کتبی ارائه خواهد داد و برای ماندگاری پزشکان و کادر پرستاری بیمارستان عدد ثابتی ماهانه علاوه بر حقوق انان پرداخت خواهد شد.

  و همچنین نامه نگاری لازم جهت استفاده از ۳۰ درصد مازاد مناطق محروم جهت سهمیه مختص بشاگرد برای جذب پرستار و کاردان رادیولوژی را با سازمان سنجش توسط وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

  درپایان این دیدار معاون محترم وزیر ورئیس دانشگاه وعده دادند از اول آذرماه دومتخصص دررشته های داخلی واطفال جذب ومستقرخواهند شد.