در حال بارگذاری ...
 • دستگاه قضا از محرومیت زدایی در بشاگرد حمایت می کند

  رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: دستگاه قضایی استان هرمزگان با تمام توان خود از محرومیت زدایی و توسعه زیرساخت ها در بشاگرد حمایت می کند.

  به گزارش خبرنگار ما، در پی مطالبه ریاست قوه قضائیه به منظور رسیدگی به مطالبات مردم شهرستان بشاگرد، رئیس کل دادگستری و جمعی از مسؤولین قضایی استان هرمزگان با حضور در جمع صدها نفری مردم بشاگرد به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کردند.

  رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در حاشیه این دیدار مردمی اظهار داشت: در پی مطالبه به حق ریاست قوه قضائیه مبنی بر لزوم رسیدگی به مشکلات مردم شهید پرور شهرستان بشاگرد، مسؤولین قضایی استان با تبعیت از دستور ایشان ضمن ابلاغ سلام ویژه آیت الله رئیسی به مردم خونگرم و انقلابی بشاگرد، از نزدیک به مسائل و مشکلات مطرح شده رسیدگی کردند.

  علی صالحی تأکید کرد: با هدف افزایش خدمت رسانی به مردم، ساختمان جدید دادگاه عمومی شهرستان بشاگرد کلنگ زنی شده و این مجتمع در زمینی به مساحت شش هزار متر مربع، زیربنای 900 متر و با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال  ظرف 9 ماه احداث خواهد شد. 

  رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان بشاگرد و تجلیل از ایثارگری های مردم این شهرستان تأکید کرد: دستگاه قضایی استان هرمزگان با تمام توان خود از محرومیت زدایی و توسعه زیرساخت ها در بشاگرد حمایت می کند.

  همچنین رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه، به همراه جمعی از مسؤولان قضایی در دیدار چهره به چهره با اقشار مختلف مردم شهرستان بشاگرد مطالبات آنها را بررسی کرد.

  در جریان این دیدار که در محل مسجد جامع شهر سردشت بشاگرد برگزار شد و بیش از پنج ساعت به طول انجامید، هر یک از مراجعان درخواست های خود را با رئیس کل دادگستری و مسؤولین قضایی استان در میان گذاشتند و درخصوص رسیدگی به مسائل و مشکلات مطرح شده دستورات لازم صادر شد.

  وی در پایان این دیدار گفت: دغدغه ریاست قوه قضائیه در جهت رسیدگی به مطالبات مردم شریف بشاگرد را تا حصول نتیجه نهایی و رفع مشکلات موجود پیگیری خواهیم کرد.

  صالحی خاطرنشان کرد: مطالبات مطرح شده و تصمیمات اتخاذ شده در جریان این دیدار مردمی را به منظور تسریع در روند رسیدگی به آنها و احقاق حقوق مراجعین با دیگر مسؤولین عالی استان مطرح خواهیم کرد تا در نتیجه هم افزایی و هماهنگی میان دستگاه های متولی، روند محرومیت زدایی و توسعه این شهرستان تسریع شود