در حال بارگذاری ...
 • دادگستری شهرستان بشاگرد راه اندازی شد

  به دنبال سفر اخیر رییس قوه قضاییه به هرمزگان و تاکید ایشان بر تسریع در جهت استقرار دادگستری در بشاگرد به منظور حل مشکلات مردم، ساختمان دادگستری این شهرستان امروز به بهره برداری رسید.

  رییس کل دادگستری هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تکمیل مراحل راه اندازی و تجهیز ساختمان بشاگرد ، رئیس این حوزه قضایی نیز در این شهرستان مستقر و همراه با سایر نیروها به خدمت رسانی به مردم این منطقه مشغول شده است.

  علی صالحی بیان داشت: پیش از این مردم بشاگرد باید برای دسترسی به نزدیکترین مراجع قضایی فاصله ۱۳۷ کیلومتری تا جاسک و ۲۷۲ کیلومتری تا بندرعباس را طی می کردند که این مشکل با راه اندازی دادگستری در این شهرستان برطرف شد.

  رییس قوه قضاییه به منظور بررسی آخرین وضعیت قضایی و حقوقی هرمزگان ۱۱ مهرماه امسال به این استان سفر کرد که در این سفر مساله عدم استقرار دادگستری در شهرستان بشاگرد را مورد بررسی و نسبت به رفع این مشکل دستوراتی را صادر کرد.

  در این سفر حجت الاسلام رییسی از اختصاص بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات و تنگناهای دادگستری ها، زندان ها و سازمان پزشکی قانونی هرمزگان خبر داد .

  شهرستان بشاگرد در ۳۳۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده که پیش از انقلاب از جمله محرومترین نقاط کشورمان بود.

  در سالهای پس از پیروزی انقلاب به ویژه در یک دهه اخیر تلاش های بسیاری جهت رفع مشکلات و کمبودهای این منطقه برداشته شده و قطار توسعه در آن با سرعت در حال حرکت است.