در حال بارگذاری ...
 • غرق شدن پنج نفر از اهالی بشاگرد را عزادار کرد

  امام جمعه بشاگرد گفت: ما به وزیر راه اخطار می دهیم اگر اهتمامی به مشکل مردم نداشته باشد باید در مسلمان بودنش شک کرد.

  به گزارش خبرنگار ما، حجت الاسلام حسین غلامی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: نیروی انتظامی نیروی خدوم و شجاع در راستای تامین امنیت مردم است و تا کنون 13هزار شهید و 22هزار جانباز به نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.

  وی افزود: انتظامی برگرفته از نظم است و برای برقرار کردن قانون و امنیت از سه اصل اساسی آگاهی، پیشگیری و پیگیری برخوردار است و باید همه مردم قدرشناس این مجموع باشند.

  امام جمعه بشاگرد گفت: اماکن عمومی توسط نیروی انتظامی باید برای مردم امن باشند و مکانی نا امن برای آنهایی که میخواهند امنیت مردم را بهم بزنند باشد.

  غلامی با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با پاسداران بیان داشت: سپاه پاسداران در 40سال گذشته و در دوران مختلف لغزش داشته اما لغزشش از همه نهادها کمتر بوده است و توانسته است حرکت سازمانی خود را در مسیر انقلاب ثابت نگه دارد.

  حسین غلامی عنوان کرد: در همه دوران رویش های سپاه بر ریزش های سپاه غلبه داشته است و توانسته است خود را بالا بکشد و مسیر تعالی را به خوبی طی کند.

  وی گفت: بعد معنوی از مسائلی است که تمام جنبه ها و زاویه های دیگر را نیز تقویت می کند و یکی از ویژگی های خوب سپاه این است که توانسته است معنویت را در مجموعه خود حفظ کند.

  خطیب نماز جمعه بشاگرد افزود: مردم دوست، مردم پذیر و مردمی رفتار راز موفقیت مسوولین است، اگر تمام مسوولان ما ارباب رجوع را خانواده خود بدانند مشکلات به راحتی حل می شود.

  حجت الاسلام غلامی ابراز داشت: مسوولان ما نباید تنبل و سست باشند، متاسفانه برخی از دستگاه ها کار امروز را به فردا می سپارند، مسوولی که کار جهادی نکند وظیفه اش را به درستی انجام نداده است.

  امام جمعه بشاگرد گفت: بارها اعلام کرده ایم که بحث راه های شهرستان بشاگرد یک بحران است و در این رابطه تنبلی کردند و بحران ما حل نشد.

  وی ضمن عرض تسلیت در خصوص حادثه روز گذشته و غرق شدن پنج نفر از اهالی شهرستان بشاگرد در اثر طغیان رودخانه ها اظهار داشت: امروز بشاگرد عزادار است، ما به وزیر راه اخطار می دهیم اگر اهتمامی به مشکل مردم نداشته باشد باید در مسلمان بودنش شک کرد.

  حجت الاسلام حسین غلامی خطاب به وزیر راه کشور گفت: جناب وزیر امروز و فردا نکن بیا بشاگرد را ببین، مگه می شود با یک گریدر و لودر یک شهرستان 180 روستایی را اداره کرد.

  غلامی افزود: روی کاغذ میلیاردها تومان برای بشاگرد نوشته می شود و دل مردم را خوش می کنند اما تخصیص پیدا نمی کند، مردم گافر و پارامون از شادی حضور استاندار هرمزگان در این منطقه و قول های استاندار اشک می ریختند.

  امام جمعه بشاگرد بیان داشت: نظام اسلامی، رهبر و مردم ما از مسوولین کار جهادی می خواهند و هر مسوولی که کفایت کار جهادی را ندارد کنار برود، مسوولینی که می دانند توانایی مدیریت را ندارند و در آن پست بمانند به مردم ظلم و خیانت کرده اند.

  وی گفت: مردم روستاها براثر بارندگی تا یک هفته نمی توانند از روستای خود خارج شوند، درخواست می کنم از وزیر راه بیا بشاگرد و درد مردم بشاگرد را ببین، در تمام بخش های شهرستان بشاگرد مشکل راه است.

  حسین غلامی ادامه داد: ما لوله کشی گاز نمی خواهیم چراکه لوله کشی گاز آرزویی است که مردم بشاگرد در خواب هم نمی بینند، اما همین سیلندر گاز هم با قیمت مصوب در بشاگرد عادلانه توذیع نمی شود.

  خطیب نماز جمعه بشاگرد گفت: آقای استاندار به صنعت و معدن و بخش فرآورده های نفتی تذکر دهد و عادلانه تصمیم گیری کنند و در حق مردم ظلم نکنند.

  غلامی افزود: اگر دستگاه های مربوطه نمی توانند قیمت ها را اصلاح کنند باید قوه قضاییه دست به کار شود و نظارت کند تا مشکل حل شود.

  وی خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: آقای مدیرکل 12 روز از مهرماه گذشته است دانش آموزان ما هنوز معلم ندارند، دانش آموزان دبیرستان شبانه روزی دکتر حسابی شهر سردشت هنوز غذا ندارند و چون غذا ندارند مدرسه شان باید سه شنبه تعطیل شود.

  امام جمعه بشاگرد اظهار داشت: عدالت آموزشی در بشاگرد نسبت به جاهای دیگر وجود ندارد، دانش آموزان بشاگردی با این همه مشکل چطور می توانند با دانش آموزان دیگر رقابت کنند، مسوولان اگر مدیریت ندارند رها کنند بروند.

  حسین غلامی ابراز داشت: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نسبت به این موضوع ورود کند و تکلیف دانش آموزان را روشن کند.