در حال بارگذاری ...
 • معرفی کتاب

  تا خمینی شهر

  روایت زندگی مجاهدانه حاج عبدالله والی


  تالیف: موسسه جهادی – کمیته انتشارات و تبلیغات
  ناشر: موسسه ایمان جهادی
  چاپ اول: مهر 1389
  شمارگان: 5000 نسخه
  قیمت: 7700 تومان

   

   

  کتاب "تاخمینی شهر" حکایت مستندی است از زندگی یکی از بزرگان جهاد در زمان ما، که در نوع خود الگویی واقعی بود. ظهور حضرت امام خمینی(ره) انسان های فراوانی را برانگیخت تا به پا خیزند و اوج بگیرند و به قله های انسانیت برسند. "حاج عبدالله والی" بی شک از بزرگ ترین الگوهای زندگی جهادی است که در این کتاب سعی شده است تا به معرفی او بپردازد. در جمع آوری مطالب این کتاب از روایت های نزدیکان ایشان و سایر مستندات استفاده شده است و سعی شده با نثری جذاب و داستانی به شرح فعالیت های صورت گرفته در منطقه ی بشاگرد پرداخته شود. مستنداتی مانند نقشه، اسناد مکتوب و تصاویر در ضمیمه ی کتاب آورده شده است.

   

  اسطوره ی خدمت

  حاج عبدالله والی به روایت یاران


  به کوشش: سید محمدباقر مهاجر
  ناشر: موسسه فرهنگی و هنری شهید آوینی
  چاپ اول: 1385
  شمارگان: 2200
  قیمت: 1200 تومان

  کتاب "اسطوره ی خدمت" حاوی بیش از یکصد خاطره و نکته از هزاران خاطره ی به یاد مانده در ذهن یاران، همراهان و خانواده ی این جهادگر عرصه ی سازندگی است. این خاطرات از مطالب مصاحبه های انجام شده انتخاب گردیده و به نام گوینده ی آن ثبت گردیده است. این کتاب در قالب خاطرات به معرفی انسانی پرداخته که بنا به توصیه ی مرجع و مراد خویش، خدمت در دورترین و محروم ترین منطقه ی کشور را برگزید و نه تنها خادم، بلکه همدرد آن ها بود و در نداری آن ها ندار، در درد آن ها دردمند و در گرسنگی آن ها گرسنه بود.

   

  سرگذشت یک سرباز

  افسانه ای که به حقیقت پیوست


  تالیف: سیدمهدی طباطبایی پور
  ناشر: نورین سپاهان
  نوبت چاپ: یازدهم / زمستان 1388
  شمارگان: 3000 جلد
  قیمت: 2500 تومان

   

   

  کتاب "سرگذشت یک سرباز" به قلم یکی از دوستان قدیمی حاج عبدالله که خود مدت 25 سال است در منطقه ی بشاگرد فعالیت می کند به رشته ی تحریر درآمده است. متن این کتاب به شیوه ی خاطره نویسی تنظیم شده است و مطالب آن واقعیاتی است که حاج عبدالله قدم به قدم طی کرده است و به عبارتی حقایقی است که در زندگی والی بشاگرد اتفاق افتاده است. این کتاب دو جلدی از خرداد ماه سال 1388 تا کنون یازده بار به چاپ رسیده است.